دیپلم( انسانی )

دیپلم ادبیات و علوم انسانی :

 رشته علوم انسانی همان طور که از اسمش معلوم است در رابطه با انسان و مطالعه در این مورد است و به شناخت بهتر انسان و نحوه ی برقراری ارتباط با انسان می پردازد. از این رو به شما کمک میکند با جامعه ارتباط بهتری برقرارکنید و اعتماد به نفس خود را در صحبت کردن با افراد تقویت کنید.
رشته علوم انسانی یکی از  شاخه های نظری است. پس از گذراندن سال نهم، دانش آموزان باید بهترین انتخاب و تاثیرگذارترین انتخاب خود را که انتخاب رشته تحصیلی است، انجام دهند این انتخاب در آینده ی شما تاثیر به سزایی دارد و سرنوشت شما را رقم میزند. اولین قدم برای انتخاب رشته انسانی، این است که باید طبق علاقه و توانایی خود این انتخاب صوت بگیرد، به همین دلیل باید به خوبی در مورد نوع رشته و بازار کار رشته ی تحصیلی انسانی تحقیق کنید.
دیپلم علوم انسانی به شما نوید آینده ی درخشانی را می دهد، لازمه ی داشتن شغلی مناسب و پردرآمد داشتن دیپلم معتبر است.باخرید دیپلم علوم انسانی، ما شما را به سمت شغل مورد علاقه خود و آینده ای بهتر سوق میدهیم.  امروزه رشته های انسانی و زیر شاخه های آن به پر سود ترین و پر درآمدترین رشته های در حال حاضر ایران معروف شده اند و با حسابی سر انگشتی می فهمیم که رشته های انسانی علاوه بر بازارکار عالی به بهبود روابط اجتماعی ما کمک شایانی می کند.

دروس عمومی رشته انسانی
1-زبان و ادبیات فارسی
2– زبان عربی
3– فرهنگ و معارف اسلامی
4– زبان خارجی


دروس تخصصی رشته انسانی
1-ریاضی
2- اقتصاد
3- زبان و ادبیات فارسی
4- زبان عربی
5- علوم اجتماعی
6- تاریخ و جغرافیا
7- علوم اجتماعی
8- فلسفه و منطق
9- روانشناسی

موردی برای نمایش وجود ندارد.