دیپلم کارودانش 1. دارندگان مدرک سیکل:                                                                                                          تعداد واحد هایی که باید از اول دبیرستان تا سال سوم دبیرستان پاس کنند تا بتواند دیپلم بگیریند 96 واحد درسی میباشد که به شرح 31 واحد دروس عمومی سال اول و 23 واحد دروس عمومی سال دوم دبیرستان که جمعا 54 واحد عمومی به عنوان دروس عمومی میباشد و همزمان  ( 42 واحد گرافیک رایانه یا 32 واحد گردشگری یا 48 واحد مدیریت خانواده <مختص بانوان > ) میتوانید تحصیلات خود را تکمیل کنید و مدرک دیپلم رسمی و تحصیلی خود را در یکی از شاخه های بالا در آموزشگاه بگذرانید و دریافت کنید و بتوانید به آسانی در هر دانشگاهی که تمایل دارید هم در داخل کشور هم در خارج از کشور ادامه تحصیل داده و به آرزوهای خود برسید .
 2. خلاصه ای از باید های دروس عمومی
  دروس عمومی چیست ؟
  به دروسی میگویند که در کلیه رشته چه (کاردانش/ نظری ) باید گذرانده شوند .
  و برای دریافت دیپلم رسمی و با استعلام از آموزش و پرورش الزامی می باشد و بدون آن ها طی هیچ شرایطی دیپلم رسمی و قانونی صادر نمیشود گذراندن این دروس به صورت ترمی میباشد و حداکثر انتخاب آن ها در یک ترم تحصیلی 17 تا 22 واحد بوده . مجموعا 54 واحد از واحد های ذیپلم را در برمیگیرد.
  افرادی که قصد تسریع در دریافت دیپلم از آموزش و پرورش را دارند می بایست به طور همزمان به مراکز آموزش از راه دور یا مدارس بزرگسالان ثبت نام کرده و دروس عمومی باقی مانده را تا پایان دوره ی مهارتی به اتمام برسانند.
  دیپلم ردی ها و دارندگان مدرک قبولی نظام قدیم ویا دوم نظام جدید نیازی به گذراندن دروس عمومی ندارند .
  در موسسه رایانه پیوند علاوه بر مشاوره دروس مهارتی مشاوره دروس عمومی شما نیز به صورت رایگان توسط مجرب ترین کارشناسان ما انجام خواهد شد.
  شایان ذکر است ثبت نام دروس عمومی فقط در 3 ترم پاییز (مهرماه )زمستان ( دی ماه ) تابستان ( تیرماه ) صورت میگیرد.
موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها